Шок за Реал Мадрид: Леганес води на полувреме со 1-0! (ВИДЕО)

Реал Мадрид беше шокиран во последната минута од првото полувреме во 32. коло од шпанската Ла Лига, откако Џонатан Силва погоди за 1-0 за Леганес.