Бушар на плажа ги собра погледите со нејзиниот задник (ФОТО)

Најсексапилната тенисерка во светот, Ежени БУшар, веќе неколку години привлекува многу внимание, иако на турнирите не ѝ оди најдобро.

Својот сексапил никогаш не го криеше и често на Инстаграм објавува провокативни фотографии со кои предизвикува многу коментари од нејзините фанови.

Вниманието го привлече и на плажа во Мајами, каде што се шеташе во црвено бикини и сите погледи беа насочени кон нејзиниот задник.